Kalender for Askøy Misjonsforsamling

Abonner på kalenderen så den synkroniseres med mobilen din | Se veiledning her...

September

Søndag 26. september
kl. 11:00

Gudstjeneste m nattverd

Taler: Bård Hauge Møteleder: Astrid Hauge Musikk: Irene Birkeland med team Møteverter: Kirsten og Torbjørg Søndagsskole: Ingrid Pettersen, Kari og Roald Viksund Teknikker: Lars Espelid og Øyvind Torbjørnsen Kommentarer:

Oktober

Søndag 3. oktober
kl. 11:00

Gudstjeneste med dåp

Taler: Erik Waaler Møteleder: Astrid Hauge Musikk: Hildegunn Norbakken med team Møteverter: Magny og Øystein Rønhovde Søndagsskole: Irene Birkeland, Kristine Amble, Cathrine Kvamme Teknikker: Krokås Kommentarer: Dåp Elias Viksund Gilgen
Torsdag 7. oktober
kl. 19:30

Bibellesning

Etter bønnemøtet
Søndag 10. oktober
kl. 11:00

Gudstjeneste

Taler: Egil Reindal Møteleder: Jonathan Randall Musikk: Hildur Alice med team Møteverter: Kirsten og Torbjørg Ingen søndagsskole Teknikker: Adrian/Øyvind Kommentarer:
Søndag 17. oktober
kl. 11:00

Gudstjeneste m/nattverd

Taler: Cathrine Kvamme Møteleder: Marion Ytre-Arne Kvamme Musikk: Irene Birkeland med team Møteverter: Sigrunn og Kristoffer Rob Ingen søndagsskole Teknikker: Martin/Steven Kommentarer:
Fredag 22. oktober
 –

Møtehelg

Taler: Harald Tjervåg Tenkafe-møte?
Lørdag 23. oktober
 –

Møtehelg

Taler: Harald Tjervåg Teknikker: Terje Frafjord
Søndag 24. oktober
kl. 11:00

Storfamiliegudstjeneste

Taler: Harald Tjervåg Møteleder: Torbjørn Ek Musikk: Jakob Nakling og Sigrid Belt med team Møteverter: Søndagsskole: Teknikker: Adrian / Lars Kommentarer: Gave til 4-åringer
Søndag 31. oktober
kl. 11:00

Gudstjeneste m/nattverd

Taler: Ingebrigt Norbakken Møteleder: Rollaug Waaler Musikk: Hildegunn Norbakken med team Møteverter: Rachel og Lars Espelid Søndagsskole: Ingrid Pettersen, Ingunn og Ole-Magne Nøttveit Teknikker: Erik / Øyvind Kommentarer:

November

Lørdag 6. november
kl. 11:00

Misjonsmesse

Taler: Linn Merete U. Peducassé
Søndag 7. november
kl. 11:00

Misjonsgudstjeneste

Taler: Møteleder: Solveig Rob Musikk: Astrid Hauge med team Møteverter: Sigrunn og Kristoffer Rob Søndagsskole: Irene Birkeland, Kari Viksund, Cathrine Kvamme Teknikker: Steven/Martin Kommentarer:
Torsdag 11. november
kl. 19:30

Bibellesning

Søndag 14. november
kl. 11:00

Gudstjeneste

Taler: Bård Hauge Møteleder: Astrid Hauge Musikk: Jakob Nakling og Sigrid Belt med team Møteverter: Ingunn og Ole-Magne Nøttveit Søndagsskole: Liv-Marie Ek, Ingunn og Ole-Magne Nøttveit, Øyvind Torbjørnsen Teknikker: Adrian / Lars Kommentar
Tirsdag 16. november
kl. 19:30

Møteuke m. Oscar Nordbø

Teknikker: Steven
Onsdag 17. november
kl. 19:30

Møteuke m. Oscar Nordbø

Teknikker: Ingebrigt
Torsdag 18. november
kl. 19:30

Møteuke m. Oscar Nordbø

Teknikker: Terje Krokås
Fredag 19. november
kl. 19:30

Møteuke m. Oscar Nordbø

Teknikker: Tenkafe
Lørdag 20. november
kl. 19:30

Møteuke m. Oscar Nordbø

Teknikker: Terje Frafjord
Søndag 21. november
kl. 11:00

Gudstjeneste m/nattverd

Taler: Oscar Nordbø Møteleder: Jonathan Randall Musikk: Hildegunn Norbakken med team Møteverter: Kirsten og Torbjørg Søndagsskole: Ingrid Pettersen, Kristine Amble, Roald Viksund Teknikker: Norbakken Kommentarer:
Søndag 28. november
kl. 16:00

Adventsfest

Taler: Cathrine Kvamme Møteleder: Marion Ytre-Arne Kvamme Teknikker: Martin/Steven Musikk: Irene Birkeland med team Møteverter: Magny og Øystein Rønhovde

Desember

Lørdag 4. desember
kl. 12:00

Julemarked

Søndag 5. desember
kl. 11:00

Gudstjeneste

Taler: Møteleder: Torbjørn Ek Musikk: Astrid Hauge med team Møteverter: Rachel og Lars Espelid Søndagsskole: Liv-Marie Ek, Kari Viksund og Cathrine Kvamme Teknikker: Adrian / Øyvind Kommentarer:
Torsdag 9. desember
kl. 19:30

Bibellesning

Søndag 12. desember
kl. 11:00

Gudstjeneste m/nattverd

Taler: Oddvar Rotvik Møteleder: Solveig Rob Musikk: Jakob Nakling og Sigrid Belt med team Møteverter:Ingunn og Ole-Magne Nøttveit Søndagsskole: Ingrid Pettersen, Ingunn og Ole-Magne Nøttveit, Øyvind Torbjørnsen Teknikker: Steven Kommentarer
Søndag 19. desember
kl. 11:00

Vi synger julen inn

Taler: Erik Waaler Møteleder: Rollaug Waaler Musikk: Irene Birkeland med team Møteverter: Sigrunn og Kristoffer Rob Søndagsskole juleavslutning: Liv-Marie Ek, Kari og Roald Viksund Teknikker: Norbakken Kommentarer:
Lørdag 25. desember
kl. 12:00

Høytidsgudstjeneste

Taler: Møteleder: Musikk: Hildegunn Norbakken med team Møteverter: Magny og Øystein Rønhovde Søndagsskole: Teknikker: Krokås Kommentarer: 1. juledag
Søndag 26. desember
kl. 16:00

Julefest

Taler: Teknikker: Adrian Kommentar: Ikke gudstjeneste på formiddagen

2022

Januar

Søndag 2. januar
kl. 11:00

Nyttårsgudstjeneste

Taler: Møteleder: Musikk: Astrid Hauge med team Møteverter: Rachel og Lars Espelid Søndagsskole: Teknikker: Krokås Kommentarer:
Til toppen