Kalender for Askøy Misjonsforsamling

Abonner på kalenderen så den synkroniseres med mobilen din | Se veiledning her...

August

Søndag 25. august
kl. 16:00

Samlingsfest

Taler: Pia Melby Møteleder: Øystein Rønhovde Pianist: Bård Hauge Lyd: Møteverter: Styret i Askøy NLM
Torsdag 29. august
kl. 19:00

Bønnemøte

September

Søndag 1. september
kl. 11:00

Gudstjeneste

Taler:Helge Kvamme Møteleder: Marion Ytre-Arne Kvamme Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Torsdag 5. september
kl. 19:00

Bønnemøte

Søndag 8. september
kl. 11:00

Gudstjeneste med nattverd

Taler: Bård Hauge Møteleder: Astrid Hauge Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Torsdag 12. september
kl. 19:00

Bønnemøte

Torsdag 12. september
kl. 19:30

Bibellesning

Søndag 15. september
kl. 11:00

Gudstjeneste

Taler: Rolf Kjøde Møteleder:Hildegunn Norbakken Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd: Informasjon om NLA
Onsdag 18. september
kl. 12:00

Formiddagstreff

Torsdag 19. september
kl. 19:00

Bønnemøte

Søndag 22. september
kl. 11:00

Gudstjeneste

Taler: Oddvar Risøy Møteleder: Hildegunn Norbakken Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Torsdag 26. september
kl. 19:00

Bønnemøte

Lørdag 28. september
kl. 16:00

Bedehusbasar

Taler: Astrid Hauge Møteleder: Pianist: Sangere: Møteverter: Lyd:
Søndag 29. september
kl. 11:00

Storfamiliegudstjeneste

Taler: Ingebrigt Norbakken Møteleder: Rollaug Waller Pianist: Sangere: Møteverter: Lyd:

Oktober

Torsdag 3. oktober
kl. 19:00

Bønnemøte

Søndag 6. oktober
kl. 11:00

Gudstjeneste

Taler:Svein Morland Møteleder: Solveig Bartun Rob Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Torsdag 10. oktober
kl. 19:00

Bønnemøte

Søndag 13. oktober
kl. 11:00

Gudstjeneste med nattverd

Taler:Tor Øyvind Sandaker Møteleder: Solveig Reindal Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Torsdag 17. oktober
kl. 19:00

Bønnemøte

Søndag 20. oktober
kl. 11:00

Gudstjeneste, Disippel 19

Taler: Christian Lilleheim Møteleder: Rollaug Waaler Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Torsdag 24. oktober
kl. 19:00

Bønnemøte

Torsdag 24. oktober
kl. 19:30

Temasamling

Tema: Ta vare på skaperverket Temaholder: Randi Hovgaard( Naturvernforbundet) Møteleder: Bård Hauge Pianist: Lyd:
Søndag 27. oktober
kl. 11:00

Storfamiliegudstjeneste

Taler: Turid Amenya Møteleder: Marion Ytre-Arne Kvamme Pianist: Sangere: Møteverter: Lyd:
Torsdag 31. oktober
kl. 19:00

Bønnemøte

November

Lørdag 2. november
kl. 11:00

Misjonsmesse

Taler: Helga og Arnfinn Røyland Møteleder: Pianist: Sangere: Lyd:
Søndag 3. november
kl. 11:00

Misjonsgudstjeneste

Taler:Arnfinn Røyland Møteleder: Solveig Bartun Rob og Martin Dåvøy Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Torsdag 7. november
kl. 19:00

Bønnemøte

Søndag 10. november
kl. 11:00

Sang - og musikkgudstjeneste

Taler: Møteleder: Hildegunn Norbakken Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd: Offer til DNI i anledning 175 års jubileumet
Torsdag 14. november
kl. 19:00

Bønnemøte

Søndag 17. november
kl. 11:00

Gudstjeneste

Taler: Erik Waaler Møteleder: Rollaug Waaler Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd: Diakoni søndag?
Onsdag 20. november
kl. 12:00

Formiddagstreff

Torsdag 21. november
kl. 19:00

Bønnemøte

Torsdag 21. november
kl. 19:30

Bibellesning

Søndag 24. november
kl. 11:00

Gudstjeneste med nattverd

Taler: Møteleder: Astrid Hauge Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Tirsdag 26. november
kl. 19:30

Møteuke

Taler: Kristian Johansen Møteleder: Pianist: Sangere: Møteverter: Lyd:
Onsdag 27. november
kl. 19:30

Møteuke

Taler:Kristian Johansen Møteleder: Pianist: Sangere: Møteverter: Lyd:
Torsdag 28. november
kl. 19:00

Møteuke

Taler:Kristian Johansen Møteleder: Pianist: Sangere: Møteverter: Lyd:
Torsdag 28. november
kl. 19:00

Bønnemøte

Fredag 29. november
kl. 20:00

Møteuke

Taler: Kristian Johansen Sammen med Tenkafeen Møteleder: Pianist: Sangere: Møteverter: Lyd:
Lørdag 30. november
kl. 18:00

Møteuke

Taler: Kristian Johansen Møteleder: Pianist: Sangere: Møteverter: Lyd:

Desember

Søndag 1. desember
kl. 16:00

Adventsfest

Taler: Kristian Johansen Møteleder: Marion Ytre-Arne Kvamme og Pianist: Sangere: Kleppe Yngste Røster Møteverter: Lyd:
Torsdag 5. desember
kl. 19:00

Bønnemøte

Lørdag 7. desember
kl. 12:00

Julemarked

Søndag 8. desember
kl. 11:00

Gudstjeneste

Taler: Bård Hauge Møteleder: Astrid Hauge Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Torsdag 12. desember
kl. 19:00

Bønnemøte

Torsdag 12. desember
kl. 19:30

Bibellesning

Søndag 15. desember
kl. 11:00

Vi synger julen inn

Taler: Øystein Rønhovde Møteleder: Solveig Bartun Rob Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Torsdag 19. desember
kl. 19:00

Bønnemøte

Søndag 22. desember
kl. 11:00

Gudstjeneste

Taler: Møteleder: Øystein Rønhovde Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Onsdag 25. desember
kl. 12:00

Høytidsgudstjeneste

Taler: Møteleder: Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Søndag 29. desember
kl. 17:00

Julefest

Taler: Møteleder: Pianist: Sangere: Møteverter: Lyd:

2020

Januar

Onsdag 1. januar
kl. 12:00

Nyttårsgudstjeneste

Taler: Møteleder: Pianist: Sangere: Søndagskole: Møteverter: Lyd:
Til toppen